מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

שיטת MD מקס גרסון, ניקוי הגוף ע"י
כ 12 כוסות מיץ גזר ליום, בתוספת אשלגן,
הורמון בלוטת המגן, ויטמין B12, טיפול באוזון וביוד וחוקני קפה ירוק בלתי קלוי. טיפול זה נעשה במסגרת בית החולים פלאיאס, טיחואנה, מקסיקו. עלות הטיפול:
7000$ לא כולל טיסה.

ד"ר מקס גרסון (1881 - 1959), רופא גרמני יהודי שפיתח שיטה לטיפול במחלת הסרטן שכללה דיאטה מיוחדת של מיצים אורגניים וחוקני קפה ירוק בלתי קלוי. ייסד שיטת טיפול מיוחדת לטיפול בשחפת עור בבית החולים האוניברסיטאי של מינכן. היגר לארצות הברית לפני פרוץ מלחמת העולם השניה, ומאז 1938 טיפל בניו יורק במשך כעשרים שנה, במאות מקרים של מחלות סרטן סופניות, שנואשו בהם מטיפול בדרכים קונבנציונאליות.
היה הראשון שסבר כי מחלת הסרטן היא מחלה מטבולית. הציג בפני ועדת הקונגרס האמריקני לענייני בריאות בשנת 1946, את שיטות הטיפול שלו שבהם מושם דגש רב על שיפור תפקודי הכבד באמצעים שונים כמו תוספים של אשלגן, הורמון בלוטת המגן, ויטמין B12, טיפול באוזון וביוד וחוקני קפה ירוק בלתי קלוי, והצלחותיו (כ-30%) בריפוי חולי סרטן סופניים. אולם בשל התנגדות הרפואה הקונבנציונאלית שיטתו לא הוכרה כמדעית. כיום בתו גרטרוד ממשיכה את שיטתו, במרכז גרסון בקליפורניה ובטיחואנה במקסיקו.

על פי בלה גת, הממסד הרפואי שדחה אותו מטעמים של צרות עין ובצע כסף, מגלה כיום מחדש את התפקיד המטבולי והמרכיב התזונתי בהתפתחות הסרטן ואת הקפה הירוק כנוגד חמצון מונע סרטן.

קישורים חיצוניים

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.